En raison de l'afflux de commandes pour les fêtes, nous ne garantissons pas la livraison avant le 25 décembre pour les commandes qui seront passées après le 10 décembre. Merci de votre compréhension.

Živá mumie Himálaje: Záhada a tajemství

Mimozemské bytosti skrytého světa

Nouveau produit

Genre : Education
Copak jsme všichni neslyšeli nebo nečetli příběh o 'mumiích' Egypta nebo neviděli a film natočený s mumiemi a byli jste alespoň jednou šokováni? Ale určitě máš neslyšel o živé mumii v odlehlém tajemném Himálaji, o živé mumie? Jedním z nejkrásnějších míst na světě jsou Himaláje. Z Nanga Parbat na západě až po Namcha Barwa na východě, Himaláje pokrývají o rozloze cca 2400 km. Který byl centrem přitažlivosti pro lidi od nepaměti. Po věky se milovníci přírody stahovali do Himalájí, hledání...
 
Résumé
Copak jsme všichni neslyšeli nebo nečetli příběh o 'mumiích' Egypta nebo neviděli a film natočený s mumiemi a byli jste alespoň jednou šokováni? Ale určitě máš neslyšel o živé mumii v odlehlém tajemném Himálaji, o živé mumie? Jedním z nejkrásnějších míst na světě jsou Himaláje. Z Nanga Parbat na západě až po Namcha Barwa na východě, Himaláje pokrývají o rozloze cca 2400 km. Který byl centrem přitažlivosti pro lidi od nepaměti. Po věky se milovníci přírody stahovali do Himalájí, hledání nepopsatelných forem zkoumání. Překonávání všech překážek, jeden jde zde vylézt na sněhový vrchol s úmyslem dosáhnout nejvyšší úrovně své fyzické a duševní schopnosti. A skupina lidí rodinu opustí a vydejte se do Himalájí, abyste našli hlubší smysl života. Himaláje jsou nejtajemnější místo na planetě. Protože v části Himálaje tam, kde dosud nebyly nalezeny lidské stopy, jsou skryty všechny záhady, které nelze vysvětlit rozumem. I když ty záhady z 'Yeti' a 'Rupkund' přišly na veřejnost, jsou jich stovky neznámé záhady skryté v Himalájích. Přečtěte si o nich více mimozemské bytosti skrytého světa.
 
Informations techniques
Date de publication : 16/09/2022
Livre de type : Numérique
Numérique 979-10-359-5864-0 Bookelis

Donnez votre avis

Živá mumie Himálaje: Záhada a tajemství

Donnez votre avis

 
Commentaires (0)

Aucun avis n'a été publié pour le moment.

30 autres produits dans la même catégorie :