En raison de l'afflux de commandes pour les fêtes, nous ne garantissons pas la livraison avant le 25 décembre pour les commandes qui seront passées après le 10 décembre. Merci de votre compréhension.

Živá múmia Himalájí: Záhada a tajomstvá

Mimozemské bytosti skrytého sveta

Nouveau produit

Genre : Education
Či sme všetci nepočuli alebo nečítali príbeh o 'múmiach' Egypta alebo nepozerali a film natočený s múmiami a boli ste aspoň raz šokovaní? Ale určite máš nepočul o živej múmii v odľahlých tajomných Himalájach, živej múmia? Jedným z najkrajších miest na svete sú Himaláje. Od Nanga Parbat na západe po Namcha Barwa na východe, Himaláje pokrývajú rozlohu cca 2400 km. Ktorá bola centrom príťažlivosti pre ľudí od nepamäti. Milovníci prírody sa už celé veky hrnú do Himalájí, hľadanie...
 
Résumé
Či sme všetci nepočuli alebo nečítali príbeh o 'múmiach' Egypta alebo nepozerali a film natočený s múmiami a boli ste aspoň raz šokovaní? Ale určite máš nepočul o živej múmii v odľahlých tajomných Himalájach, živej múmia? Jedným z najkrajších miest na svete sú Himaláje. Od Nanga Parbat na západe po Namcha Barwa na východe, Himaláje pokrývajú rozlohu cca 2400 km. Ktorá bola centrom príťažlivosti pre ľudí od nepamäti. Milovníci prírody sa už celé veky hrnú do Himalájí, hľadanie neopísateľných foriem bádania. Prekonaním všetkých prekážok, jeden ide tu vyliezť na snehový vrchol s úmyslom dosiahnuť najvyššiu úroveň svoje fyzické a duševné schopnosti. A skupina ľudí opúšťa rodinu a ísť do Himalájí nájsť hlbší zmysel života. Himaláje sú najzáhadnejšie miesto na planéte. Pretože v časti Himalájí tam, kde sa ešte nenašli ľudské stopy, sú skryté všetky záhady, ktoré nemožno vysvetliť intelektom. Aj keď tie záhady z 'Yeti' a 'Rupkund' sa dostali na verejnosť, sú ich stovky neznáme záhady skryté v Himalájach. Prečítajte si o nich viac mimozemské bytosti skrytého sveta.
 
Informations techniques
Date de publication : 03/10/2022
Livre de type : Numérique
Numérique 979-10-359-7675-0 Bookelis

Donnez votre avis

Živá múmia Himalájí: Záhada a tajomstvá

Donnez votre avis

 
Commentaires (0)

Aucun avis n'a été publié pour le moment.

30 autres produits dans la même catégorie :