En raison de la période des fêtes les délais de production sont rallongés. Nous vous conseillons de passer commande avant le 12 décembre si vous souhaitez recevoir vos colis avant les fêtes. Merci de votre compréhension. L'équipe Bookelis.

Dzīvā Himalaju mūmija: noslēpumi un noslēpumi

Slēptās pasaules ārpuszemes būtnes

Nouveau produit

Genre : Education
Vai mēs visi neesam dzirdējuši vai lasījuši stāstu par Ēģiptes 'mūmijām' vai skatījušies a filma uzņemta ar mūmijām un vismaz vienu reizi biji šokēta? Bet jums noteikti ir nav dzirdēts par dzīvu mūmiju attālajos noslēpumainajos Himalajos, dzīvs māmiņa? Viena no skaistākajām vietām pasaulē ir Himalaji. No Nanga Parbat rietumos līdz Namcha Barwa austrumos, Himalaji aptver platība ir aptuveni 2400 km. Kas ir bijis cilvēku pievilcības centrs kopš neatminamiem laikiem. Gadu gaitā dabas...
 
Résumé
Vai mēs visi neesam dzirdējuši vai lasījuši stāstu par Ēģiptes 'mūmijām' vai skatījušies a filma uzņemta ar mūmijām un vismaz vienu reizi biji šokēta? Bet jums noteikti ir nav dzirdēts par dzīvu mūmiju attālajos noslēpumainajos Himalajos, dzīvs māmiņa? Viena no skaistākajām vietām pasaulē ir Himalaji. No Nanga Parbat rietumos līdz Namcha Barwa austrumos, Himalaji aptver platība ir aptuveni 2400 km. Kas ir bijis cilvēku pievilcības centrs kopš neatminamiem laikiem. Gadu gaitā dabas mīļotāji ir pulcējušies uz Himalajiem, meklējot neaprakstāmus izpētes veidus. Pārvarot visus šķēršļus, cilvēks iet šeit uzkāpt sniega virsotnē ar nolūku sasniegt augstāko līmeni savas fiziskās un garīgās spējas. Un cilvēku grupa atstāj ģimeni un doties uz Himalajiem, lai atrastu dziļāku dzīves jēgu. Himalaji ir noslēpumainākā vieta uz planētas. Jo Himalaju daļā kur cilvēka pēdas vēl nav atrastas, tur ir paslēptas visas noslēpumi, kurus nevar izskaidrot ar intelektu. Pat neskatoties uz noslēpumiem 'Yeti' un 'Rupkund' ir nonākuši sabiedrībā, tādu ir simtiem nezināmi noslēpumi, kas paslēpti Himalajos. Lasiet vairāk par šiem slēptās pasaules ārpuszemes būtnes.
 
Informations techniques
Date de publication : 16/09/2022
Livre de type : Numérique
Numérique 979-10-359-5886-2 Bookelis

Donnez votre avis

Dzīvā Himalaju mūmija: noslēpumi un noslēpumi

Donnez votre avis

 
Commentaires (0)

Aucun avis n'a été publié pour le moment.

Les livres les plus vendus dans cette catégorie